Powiadom znajomego:

Informujemy, że w 2024 r. Okręg PZW w Olsztynie zawarł porozumienia z następującymi Okręgami PZW:

- Okręg PZW w Elblągu: Członkowie Okręgu PZW w Olsztynie, po opłaceniu składki na ochronę i zagospodarowanie wód w macierzystym Okręgu - wnoszą opłatę w wysokości 60 zł (porozumienie dotyczy wód nizinnych). Członkowie Okręgu PZW w Elblągu po opłaceniu składki na ochronę i zagospodarowanie wód w macierzystym Okręgu - wnoszą opłatę w wysokości 60 zł (porozumienie dotyczy wód nizinnych).

- Okręg PZW w Gdańsku: Członkowie Okręgu PZW w Olsztynie, po opłaceniu składki na ochronę i zagospodarowanie wód w macierzystym Okręgu - wnoszą opłatę w wysokości 115 zł (porozumienie dotyczy wód nizinnych). Członkowie Okręgu PZW w Gdańsku po opłaceniu składki na ochronę i zagospodarowanie wód w macierzystym Okręgu - wnoszą opłatę w wysokości 120 zł (porozumienie dotyczy wód nizinnych).

- Okręg PZW w Ciechanowie: Członkowie Okręgu PZW w Olsztynie, po opłaceniu składki na ochronę i zagospodarowanie wód w macierzystym Okręgu - wnoszą opłatę w wysokości 150 zł (porozumienie dotyczy wód nizinnych). Członkowie Okręgu PZW w Ciechanowie po opłaceniu składki na ochronę i zagospodarowanie wód w macierzystym Okręgu - wnoszą opłatę w wysokości 120 zł (porozumienie dotyczy wód nizinnych).